Bent u op zoek naar een overnachting of een hapje en een drankje?  Deze bedrijven dragen de Stichting Airborne Feelings een warm hart toe.

Hotel NH Rijnhotel, Arnhem

Onderlangs 10, 6812 CG Arnhem
E: nhrijnhotel@nh-hotels.com
T: +31 (0)26 – 4434642

Rijnhotel

 

Hotel Bilderberg, Oosterbeek

Utrechtseweg 261, 6862 AK Oosterbeek
E: bilderberg@bilderberg.nl
T: +31 (0)26 339 63 33

Bilderberg Oosterbeek

 

Hotel Haarhuis, Arnhem

Stationsplein 1, 6811 KG Arnhem
E:info@hotelhaarhuis.nl
T: +31 (0)26 442 7441

Hotel Haarhuis

 

Bilderberg Hotel de Buunderkamp

Buunderkamp 8, 6874 NC Wolfheze
E: buunderkamp@bilderberg.nl
T: +31 (0)26 482 1166

Bilderberg Buunderkamp

 

Bilderberg Hotel Wolfheze

Wolfhezerweg 17, 6874 AA Wofheze
E: wolfheze.reception@bilderberg.nl
T: +31 (0)26 333 7852

Bilderberg Wolfheze

 

Bilderberg Hotel Klein Zwitserland

Klein Zwitserlandlaan 5, 6866 DS Heelsum
E: klein-zwitserland@bilderberg.nl
T: +31 (0)317 319 104

Bilderberg Klein Zwitserland

 

Holiday Inn Express, Arnhem

Nieuwe Oeverstraat 50 6811 JB Arnhem
E: info.zymex@hiex.nl
T: +31 (0)26 820 0070

Holiday Inn Express Arnhem

 

Fletcher Hotel-restaurant Doorwerth

Kabeljauwallee 35, 6865 BL Doorwerth
E: info@hoteldoorwerth.nl
T: +31 (0)317 319 010

Hotel Doorwerth

 

Hotel Papendal, Arnhem

Hotel Papendal Papendallaan 3, 6816 VD Arnhem
E: info@papendal-hotel.nl
T: +31 (0)26 483 7911

Hotel Papendal

 

Cafe Brasserie Dudok, Arnhem

Koningstraat 40, 6811 DH Arnhem
E: arnhem@dudok.nl
T: +31 (0)26 351 1872

Dudok

 

Grand Café HOP, Oosterbeek

Poststraat 3 – 5
6862 DV Oosterbeek
E: info@hop-oosterbeek.nl
T: +31 (0)26 – 213 394 3

Grand Café HOP

 

Restaurant de Oude Herbergh, Oosterbeek

Utrechtseweg 245, 6862 AK Oosterbeek
E: info@oudeherbergh-oosterbeek.nl
T: +31 (0)26 333 3274

de Oude Herbergh

 

Restaurant de Leeren Doedel, Arnhem


Amsterdamseweg 467, 6816 VK Arnhem
E: restaurant@deleerendoedel.nl
T: +31 (0)26 333 2344

De Leeren Doedel

 

Restaurant Hartenstein@Laurie

Utrechtseweg 226, 6862 AZ Oosterbeek
E: info@restauranthartenstein.nl
T: +31 (0)26 334 2121

Restaurant Hartenstein